معماری
خانه / بردخون / اخبار فرهنگی / اولین دوره آموزش عکاسی در بردخون آغاز شد

اولین دوره آموزش عکاسی در بردخون آغاز شد

به گزارش سایت خبری بردخون نیوز ، در این دوره قریب ۲۰ کارآموز از بخش های بردخون و آبدان حضور دارند که در ۱۲ جلسه و طی سه ماه در این دوره شرکت خواهند کرد.

رئیس انجمن عکاسان بخش بردخون در این باره گفت : با توجه به اثرگذاری این رشته نوپا که در کمتر از دو قرن باعث تحولات عظیمی در زندگی انسان‌ها و جوامع شده و در انتقال فرهنگ اهمیت خاصی یافته، این ضرورت احساس می‌شد که این رشته به صورت علمی و آکادمیک به دوستدارانش در بخش بردخون آموزش داده شود.

دوره آموزش عکاسی در بردخون۰۰۵

صادق نظری افزود : در همین راستا از استاد حسین فخرایی از اساتید متعهد و خوشنام استان که همواره برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های پربار و موثری را برعهده دارند، دعوت به همکاری کردیم و با عنایت و لطف ویژه ایشان استارت دوره زده شد.

وی تأکید کرد: در این دوره که به صورت تئوری و عملی است اصول اولیه عکاسی، آشنایی با اجزا دوربین و کارکردهای آنها، کادربندی و عکاسی خلاقانه آموزش داده خواهد شد و امیدواریم برون ده مناسبی برای منطقه داشته و شاهد پیشرفت و شکوفایی هنرمندان این دیار در عرصه عکاسی باشیم.

نظری در پایان خاطرنشان ساخت: پس از پایان این دوره، دوره های تخصصی دیگری نیز در مجتمع فرهنگی هنری بردخون برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

طنین فریاد الله و اکبر

طنین فریاد الله اکبر در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گلبانگ الله‌اکبر در آسمان بردخون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس